" " Charlie Chaplin

V baru II

27. srpna 2015 v 12:28 | Just Blaze |  Povídky běžného života
Vstal tedy ze židle a rozhlédl se sebe kolem sebe…

Karel zaostřil svůj zrak, aby v tom šeru aspoň něco viděl a mířil k houfu tancujících lidí. Přešel tuto skupinu, už často rozdělených osob na dvojice a šel dál. Tam stála ONA! Barmanka, u které si objednal panáka, aby dostal více odvahy a zvýšilo se mu jeho sebevědomí, které bylo asi tak vysoké jako ta sklenice s vodkou, kterou si právě objednal…

"Jsi tu sám?" zeptal se ho jakýsi ženský hlas odvedle.

V tom hluku na něj musela docela dost zvýšit hlas. Naklonil se k ní - k jejímu uchu - jako by jí chtěl něco pošeptat, a zakřičel: "Jo."

V té chvíli asi zrovna nějakým nedopatřením zapomněl na svého dlouholetého kamaráda Míru. Nebo že by to nebylo nedopatřením?

"Co piješ?" zeptala se.
"Vodku," odpověděl.

Byla krásná, hezčí než on, kdyby byl holka. Tmavé vlasy, štíhlá postava, černé šaty, které toho víc odhalovaly, než zahalovaly. Trochu něco jiného, než zde bylo obvyklé a koneckonců i normální. Chvíli, pro někoho možná dlouho, se jen vzájemně dívali do očí. V tomto hluku asi nejrozumnější věc, která přicházela momentálně do úvahy. Bohužel s tím ale nešlo vydržet věčně…

"Tancuješ?" zeptal se.
"Už jsem byla."
"Chceš jít se mnou?"
"Tancovat?"
"Jo, tancovat."
"Nechci."
"Co chceš dělat?"
"Nevím."
"Nejsi unavená?"
"Ne, pojď za mnou," řekla a vstala.

Vzala jej za ruku a pomalu oba následně míjeli DJe s hlavou stále ještě na svém místě a brzy přešli celý prostor, který zase tak velký nebyl, abyste ho museli procházet třeba 15 minut. Zastavili se u WC.

"Ty chceš na záchod?" zeptal se Karel.
"Chci, ty chceš taky," poručila mu.
"Já ne, mně se nechce."
"Já jdu a přijď tam pak za mnou," vybídla ho a zároveň se na něj usmála.
"Vždyť je to dámský záchod!" zhrozil se.
"Jenom přijď, něco ti ukážu," vzbudila ta žena v Karlovi oprávněnou zvědavost.

A teď dávejte dobrý pozor, co se stalo. Ale zároveň vyzívám všechny děti do 18 let, aby dál nepokračovaly!! Maximálně pod dozorem svého rodiče nebo zákonného zástupce, protože tohle by opravdu neměly vidět! Do teď číst ještě mohly, ale teď už opravdu hrozí trvalé duševní poškození, které v některých případech může být i nevratné. Jako například některé skleněné lahve, které jsou v některých automatech nevratné a musí se tedy buď vyhazovat úplně, nebo se dále mohou používat pro vlastní účely, například slivovice se do nic může nalévat. Pokud ovšem má někdo třeba z rodiny palírnu. Že sbírá třeba doma na zahradě švestky a pak je… Promiňte.

Dochovalo se naštěstí z té akce video, které mám k dispozici, jako bývalý hacker. Následovalo pak přesně tohle:


Ano, žádné oko nezůstalo suché a v tom klubu mají WC, které vypadá trochu jako obývací pokoj nějakého luxusního hotelu a dá se z něj přelézt i do dalších budovy, protože okna se tu nezavírají pro lepší proudění vzduchu. Celé město se pak kvůli této lidské tragédii později zničilo (jak je vidět z videa). Nicméně, Karel vypadá podobně jako Leonardo DiCaprio, pořád mu to někdo předhazuje a už mu to je docela dost nepříjemné…

Po tom všem, dodám ještě pro úplnost, šel Karel s mokrýma očima zpět na místo, kde stále seděl jeho kamarád Míra, který cosi vyťukával do svého mobilu. Vypadal stále nešťastně a možná si během té dlouhé doby (asi 32 minut a 51 sekund) nevšiml, že zde sedí sám a Karel je někde pryč. Až teď odvrátil zrak od přístroje, vzhlédl a vstal. Karel ho objal, což mu neudělal ještě nikdy v životě. Míra měl určité pochybnosti, jestli třeba nezměnil náhle svou orientaci. Karel, stále se slzami v očím, se však naklonil k jeho uchu a opět musel zakřičet, aby ho bylo vůbec slyšet:

"Něco ti musím říct…"


KONEC

(Kdo dal minule v anketě, že se netěší na pokračování, tak si ho najdu!!)


------------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | Web | 28. srpna 2015 v 23:36 | Reagovat

Super, tak šup šup, protože pokračování chci. A jen tak pro nás hloupější, co se dělo na wc? :D Já to nepochopila, pardon ...

2 Just Blaze Just Blaze | 29. srpna 2015 v 15:19 | Reagovat

Že by to bylo složitější než jsem si původně myslel? To se mi nechce zdát! :D Mám pro tebe tedy několik šokujících informací a doufám, že se nám je společně podaří dát dohromady a ujasnit si to.
1. Tohle je druhej díl dvoudílného vtipného seriálu z prostředí nočních klubů a barů
2. Pokračování už bohužel (nebo bohudík) žádné nebude - viz bod 1 a slovo "KONEC" na konci
3. Nejsi hloupější, to bych si nedovolil říct, ani si to nemyslím, kromě mnoha důvodů i z toho hlediska, že tvoje první slovo bylo "super"
4. Jak to bylo na WC? Dávej dobrý pozor. Karel (hlavní hrdina) šel, jak mnozí určitě tuší, po nějaké době za tou tajemnou ženou na dámský záchod! Potud jsi zřejmě pochopila. Dál to pokračuje tak, že Kája (jiné oslovení pro Karla) otevírá dveře, žena je u umyvadla a umývá si zrovna svoje ruce. Kája je zmatený, poprvé na dámském záchodě.  Dokážeš si to určitě moc dobře představit. Ještě že ne i Dánském, to by bylo snad pro něj podstatně horší!! A ta žena mu říká: "No dovolte! Co tady děláte?" - byla to totiž úplně jiná žena. Ta původní totiž seděla na okně protějšího domu. Jak tam přelezla, to zatím nikdo bohužel nevypátral. A Kája se opět zděsí. Té ženě vlají nohy u okenní římsy. A pak se to stane! Skočí dolů! A Kája, protože není Superman, Batman nebo Spider-man, tak zůstane stát u okna protější budovy. Samozřejmě i s tou ženou z WC, protože je také zvědavá. A tento hrůzný zážitek ho poznamená na dlouhou dobu, asi tak na 20 minut a rozhodne se to následně povědět svému nejlepšímu kamarádovi Miroslavovi. Naneštěstí to skončilo takhle tragicky, ale nic si z toho nedělej. Vím, asi tě to rozplakalo, ale v životě se občas stávají i takové tragické události a je dobré o nic jednou za čas napsat nějaký veselý článek.. ;-)
5. Kdyby jsi ještě stále nevěděla, neváhej a obrať se zase na mě, protože nikdo jiný o tom neví tolik, co já :-D

3 Jana Jana | E-mail | Web | 30. srpna 2015 v 23:42 | Reagovat

[2]: Hm, já čekala sex na tom WC... Tak nic :D A se čteným textem mívám problémy, neboť jaksi vynechávám slova jako KONEC atd. :D

4 Just Blaze Just Blaze | 31. srpna 2015 v 9:28 | Reagovat

Promiň, snad moje další články, pokud nějaké vůbec napíšu, budou o dost lepší! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama