" " Charlie Chaplin

Info

29. listopadu 2015 v 17:33 | Just Blaze |  "Názory"
Ahoj všichni,

měl bych pro Vás pár informací, které jsou pro mě důležitý a většině pravděpodobně přijdou zbytečný. Včera se totiž udál určitej milník! Můj profil navštívil rekordní počet lidí, nevím, jak je to možný, jestli nějaká chyba toho počítadla… Každopádně, teď se podržte!

Přesný číslo je:

Chvíle napětí… 141

Vypil jsem na oslavu pár lahví jantarovýho piva od Bernardu. Pokud máte rádi dobrý pivo, tak tohle zrovna nedoporučuju, je zaprvé tmavý, což jsem nevěděl, i když mi to pak každej vysvětloval, že JANTAR = tmavá barva. A zadruhé bylo nějaký mírně sladší. Chápu, že možná řeknete, že sladký piva nejsou. Že třeba Kofola je sladká, ale víte, jak to myslím, ne?

No, ale vraťme se zpátky. Měl bych pro Vás pár informací:

1. Zkusím se podívat na počet návštěvníků i zítra, a pokud to číslo bude řekněme podobný, nebo aspoň se nebude lišit přibližně o 100 lidí, tak už to něco určitě znamená!

2. V tom případě, bych pak Vám všem, co budou mít jakýkoliv dotaz nebo požadavek, splnil jejich jakýkoliv dotaz nebo požadavek. Tedy pochopitelně v rámci možností. Fotka se mi sem nechce moc dávat, to jistě chápete. Jinak bych doufám měl snad vyhovět. Můžeme si vyměnit Instagram, můžeme spolu jezdit na dovolenou…

3. Pistě klidně komentáře k článkům, i když Vás třeba nebaví. S čímž ostatně počítám, protože se mnohdy nelíbí i mně samotnýmu.

4. Jinak jsem zatím porušil několik zásad mého desatera, měl jsem buchtu s asi tunou cukru, nevypnul jsem počítač, jak ostatně vidíte. Neviděl jsem žádnej film (právě ho stahuju), ještě víc spím a skoro jsem se dneska neusmál. Takže, když to tak shrnu, jsem si akorát četl knížku. Chce to prostě začít pozvolna, ne rázem přetočit svůj život!

5. Ok, takže navštěvujte moji stránku, dělá mi to radost! Jste hodní, že se tak obtěžujete a klikáte na ten odkaz. Pokud u mě ani nic moc nečtete, nevadí, poslouchejte hudbu. Pokud ani neposloucháte hudbu… jak říká Jirka Babica: "Tak nedělejte nic..."
6. A já si jdu dát ještě jedno pivo…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama