" " Charlie Chaplin

Září 2016

Marný nastartování

30. září 2016 v 23:00 | JB |  "Názory"

Dobrej pátek, nebo co máte zrovna za den. Zjistil jsem, že můj blog lehce skomírá, už na něj chodí prakticky jen jeden člověk a to jsem ještě ke všemu já z pracovního PC. Smutný. Nic naplat, nezbývá než se pokusit o poslední pokus, poslední nastartování už bezpečně vyhaslýho motoru. Marnej pokus, něco jako další a další alba od Linkin Park. Sepíšu sem po vzoru toho známýho časopisu svých 10+1 domácích zajímavostí. Teď mě napadlo, že mě vlastně baví takový ty poučky a fráze naopak. Kdokoliv Vám bude na počkání radit, abyste například užívali každýho okamžiku a nikdo… nikdo neřekne, abyste si ho neužívali! Mám tedy pro Vás soukromou informaci: Když je venku zima, tak se neoblíkejte teple, aspoň můžete jít dřív domů. Tak.


Co je těžší?

18. září 2016 v 18:39 | JB |  "Myšlenky"

Krásné dobré nedělní euforicky-depresivní odpoledne, co se blíží večeru. Chtěl jsem zase po čase napsat něco ultra vtipnýho, ale zapomněl jsem, jak se to dělá. V těchto situacích poznáte, že jste někde jinde, přitom jste stále na své rozvrzané židli, co se musí každou chvíli rozpadnout. Konec! Jakmile začnete hledat ve starších článcích, tak pánbůh s Vámi. Něco jako když dorazíte po velký době na školní sraz a nechápete ty lidi kolem. Kdysi jste s nimi byli každej den a dneska se tomu divíte. Oni jsou jinde, Vy jste jinde a přijde Vám to líto.Nudný popis pár nudných dnů

3. září 2016 v 10:07 | JB |  "Názory"
Dobrý sobotní ledne. Co je ledne? Odpoledne? Dopoledne? Poledne? Ledne zůstává? Tak jo, dobrý ledne. Ledne do toho! Na víkendu se mi líbí ta různorodost, anglická liga, německá liga, česká liga. Mám trochu narušenej životní rytmus, protože vstávám ve 4 ráno, abych ještě hodinu ležel v posteli, šel se nasnídat v 5 a v 6 odjížděl. Ale nejsem zdaleka rekordman, jeden můj známej vstává ve 3 a odjíždí myslím v 5, prý potřebuje nějakej čas na probuzení u televize.